O nas

Urządzanie dziecięcego pokoju może okazać się nie lada frajdą dla każdego rodzica. Stworzenie bezpiecznej i klimatycznej bazy dla Twojego dziecka jest nierzadko również sporym wyzwaniem. Nie jest łatwo sprostać oczekiwaniom najmłodszych mieszkańców domu, lecz przy użyciu jakościowych produktów, stylowych dodatków i bajecznie pięknych elementów dekoracyjnych stworzysz świat, w którym Twoja pociecha będzie chciała przebywać jak najczęściej, rozwijając się, bawiąc i ucząc nowych rzeczy. Jak wprowadzić bajeczny klimat do pokoju dziecka bez konieczności robienia gruntownego remontu? Naklejki na ścianę są świetną alternatywą dla klejenia tapet czy malowania na nich wzorów i motywów. Szybko i bezpiecznie stworzyć możesz całkiem nową przestrzeń dla swojej pociechy.

Personalizacja pokoju małego dziecka - naklejki na ścianę w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach.

Jak sprawić, aby wnętrze urządzanego pokoju dziecięcego wyróżniało się wyjątkowym designem, który zadowoli rodziców i zachwyci najmłodszych? Jeśli chcesz w oryginalny, szybki, a jednocześnie bezpieczny sposób stworzyć dekorację w pokoju dziecka warto postawić właśnie na naklejki Cozywall. Dzięki nim możesz stworzyć niezwykłe aranżacje i ozdobić nie tylko pokój malucha, ale również przestrzeń dla starszego dziecka, które dzięki ozdobom pobudzać będzie swoją wyobraźnię do tworzenia. Dostępne w ofercie Cozywall naklejki mogą przedstawiać bajkową rzeczywistość, w której mały mieszkaniec zobaczyć może dziejącą się historię. W celu jeszcze większej personalizacji, ozdobisz ścianę naklejką z imieniem dziewczynki lub chłopca. Gwarantujemy, że ściana z taką ozdobą zachwyci zarówno młodych mieszkańców, jak i wszystkich dorosłych

Szeroki wybór i łatwa instalacja naklejek na ścianę.

Oferta Cozywall dostosowywana jest do aktualnych potrzeb dzieci, jak i ich rodziców. Szeroki wybór naklejek na ścianę sprawia, że znajdziesz tu produkty zarówno do chłopięcego, jak i dziewczęcego pokoiku. Doświadczenie i wiedza przedstawicieli firmy sprawia, że oferowane produkty to nie tylko piękny design, ale również odpowiednia funkcjonalność, która pozwoli na stworzenie magicznej przestrzeni dla Twojej pociechy w szybki i łatwy sposób, a przy tym jednocześnie bezpieczny. Do naklejenia ozdoby nie jest konieczna pomoc specjalistów. Możesz zrobić to we własnym zakresie, gdyż naklejki zostały przystosowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić ich montaż każdemu dorosłemu. Trwały klej skutecznie przytwierdza naklejkę we wskazanym miejscu nie powodując przy tym zabrudzeń samego elementu ozdobnego.

Bezpieczna alternatywa.

Naklejki z oferty Cozywall to nie tylko szeroki wybór przeróżnych motywów. To również gwarancja bezpieczeństwa produktu - co niezwykle ważne w przypadku elementów wykorzystywanych w pomieszczeniach mieszkalnych najmłodszych członków rodziny. Materiał, z którego wykonane są naklejki, klej, jak również sam montaż naklejki nie powodują alergii ani innych problemów skórnych czy oddechowych. Dzięki takiemu wykonaniu możliwe jest zamieszczenie naklejek na ścianach pokojów alergików. Bezpieczeństwo produktów, które mają styczność z dziecięcym użytkowaniem jest niezwykle ważne i stanowi priorytet dla przedstawicieli marki Cozywall. Wszystkie oferowane rozwiązania tworzone są z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych i ich rodzin.

Naklejki na ścianę to trwałe i sprawdzone rozwiązania.

Poza szerokim wyborem wzorów i łatwym sposobem zmiany aranżacji wnętrza, dzięki takim elementom dekoracyjnym, naklejki ścienne są jednocześnie trwałe, a ich wysoka jakość sprawia, że pozostają w nienaruszonym stanie nawet przez kilka kolejnych lat. Choć warunki panujące w dziecięcym pokoiku często bywają wymagające ze względu na duża aktywność dzieci i ciągłą zabawę, naklejki stanowią nieodłączny element ściany, który jak się okazuje jest niezwykle trwały i odporny również na wodę. Dzięki temu przy drobnych zabrudzeniach możliwe jest nieinwazyjne czyszczenie ich powierzchni. Aby utrzymać bajeczny efekt naklejki jeszcze dłużej, warto nakleić ją na gładką i czystą powierzchnię.

Wyjątkowy design zachwyci każdego gościa.

Cozywall oferuje produkty, które zadowolić mają zarówno rodziców, jak i najmłodszych użytkowników przestrzeni mieszkalnej. To ich dobro, bezpieczeństwo i niekończąca się radość stają się priorytetem przy doborze asortymentu. Wyjątkowe, bajkowe motywy naklejek zachwycają każdego - od stałych mieszkańców danej przestrzeni, aż po jej czasowych bywalców. Każdy mały gość odwiedzający Twoje dziecko zachwyci się oryginalną ozdobą pokoju, która sprawi, że świat zabaw stanie się jeszcze piękniejszy i jeszcze bardziej kreatywny. Naklejki na ścianę stanowią bowiem nie tylko świetny element dekoracyjny, ale pobudzają również dziecięcą wyobraźnię, działają na jej rozwój i pomagają w budowaniu świata, w którym dziecko czuje się komfortowo i bezpiecznie. Szeroki asortyment pozwala dobrać najlepsze rozwiązania biorąc pod uwagę preferencje zarówno rodziców, jak i najmłodszych użytkowników.

Dane firmowe

TEDDY ROOM Bartłomiej Sokołowski Tomasz Dobrowolski Spółka Cywilna z siedzibą w Żeromskiego 30/16, 55-200 Oława, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) prowadzonej przez ministra właściwego ds. gospodarki, NIP 9121928154, REGON 382801391.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl